Adres
aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław

Godz Otwarcia

pon – czw 11:00 – 20:00
pt 11:00 – 21:00
sob-nd 10:00 – 21:00

Komnata Mistrzów Gotowania

Kolorowe labirynty dla dzieci to klasyka i świetna rozrywka w centrum zabaw Chubi Boom! Oprócz znalezienia wyjścia z tajemniczego labiryntu, odwiedzający mogą liczyć na wiele atrakcji i rozrywek. Jest ogromny wybór gier tematycznych, można też skakać na trampolinie i wiele więcej. Labirynt dla dzieci w Chubi Bom zapewnia swoim gościom niezwykle ciekawe przygody i dobry nastrój.

W labiryncie Chubi Boom dzieci spędzają czas na zabawie, ale również w przyjemny sposób przyswajają wiedzę.
Labirynt w Chubi Boom przeniesie bawiące się dziecko w nieco inny świat, a to na pewno umożliwi mu zobaczenie przestrzeni z zupełnie innej perspektywy! Takie ciekawe doświadczenie uczy dziecko dostrzegać przyrodę i poznawać świat.

Oferujemy wiele labiryntów, w których dziecko może wędrować, rozglądać się, uczyć się kierunków, a nawet bawić się w chowanego. Labirynty w Chubi Boom zbudowane są z różnych faktur, dzięki czemu stymulują rozwój sensoryczny i motoryczny dzieci.

Mamy specjalnie zaprojektowane atrakcję nawet dla najmniejszych gości naszego centrum (na przykład, mały labirynt dla najmłodszych).
Labirynt dla dzieci

Wiek

+4 lata (młodsze dzieci z rodzicem)3

Umiejętności

logiczna, na uważność, spostrzegawczość, interakcja z innymi dziećmi

Zabawy w labiryncie dla dzieci

Labirynt dla pociech to idealne miejsce dla Twojego dziecka dla aktywności ruchowej: biegania i interakcji z innymi dziećmi. Dodatkowo, jest to doskonała przestrzeń do odkrywania świata. Dlatego przyjdź i przeżyj z dziećmi przygodę w centrum rodzinnej rozrywki Chubi Boom!
small_c_popup.png

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany dzień wolny z dziećmi lub zorganizować wspaniałe urodziny, zostaw swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.