Adres
aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław

Godz Otwarcia

pon – czw 11:00 – 20:00
pt 11:00 – 21:00
sob-nd 10:00 – 21:00

Park Ninja dla dzieci

Park Ninja to wspaniały i unikatowy plac zabaw dla dzieci i starszych gości centrum rozrywki dla dzieci Chubi Boom. Ninja park znajduje się w samym sercu naszego centrum.

A co to takiego? To interaktywna rozrywka w postaci toru przeszkód. Unikalnе przeszkody, różne poziomy trudności, ekscytująca atmosfera – wszystko, aby zapewnić dzieciom fantastyczny czas. Dekoracje w stylu Ninja, atrakcyjna animacja oraz interaktywna platforma przeszkód zachęcają dzieci do poruszania się i odkrywania przestrzeni parku.
W parku ninja mamy wszystko, co zapewni Twojemu dziecku dobrą zabawę, a w szczególności kołkownice, długie liny, elementy równowagi, bujaki, trampolinę sportową.

W tym samym czasie w parku ninja może bawić się nawet kilkanaście osób! Dzieci mogą wykazać się pod kątem refleksu! Cały czas będąc w ruchu, wspaniale się bawią i korzystają z wyjątkowej zabawy, rodzice mogą im towarzyszyć.
Park Ninja w Chubi boom

Wiek

+6 lat (młodsze dzieci z rodzicem)

Umiejętności

odkrywanie granic, rozwijająca motorykę dziecka, interakcja z innymi dziećmi, dbanie o bezpieczeństwo

Ninja park dla małych i dużych

Dzieci mogą zacząć od najłatwiejszych wyzwań i próbować swoich sił na trudniejszych poziomach. A dla tych, którzy uwielbiają to czy tamto ćwiczenie, przewidzieliśmy specjalny numer. Specjalne zegary zmierzą czas, Dzięki temu dzieci mogą rywalizować między sobą i zdobywać nowe rekordy.

Specjalne dmuchane poduszki gwarantują bezpieczeństwo podczas ninja atrakcji oraz miękkie lądowanie po ćwiczeniach.

Nie przegap tego – sprawdź swoje możliwości!
small_c_popup.png

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany dzień wolny z dziećmi lub zorganizować wspaniałe urodziny, zostaw swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.