Adres
aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław

Godz Otwarcia

pon – czw 11:00 – 20:00
pt 11:00 – 21:00
sob-nd 10:00 – 21:00

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka

Urodziny to wyjątkowy czas dla każdego dziecka. Każde dziecko czeka na urodziny, tak samo jak na Boże Narodzenie, a może nawet bardziej. Dzień urodzin musi być zapamiętany zawsze z uśmiechem, dlatego oferujemy zorganizowanie imprezy w niepowtarzalny sposób. Każda grupa urodzinowa może wynająć własnego animatora, organizującego gry i zabawy. Do dyspozycji mamy 7 komnat urodzinowych, w których można zorganizować imprezę urodzinową i poczęstunek dla gości.
urodzinowa dziewczyna
dzieci na urodziny

Pakiety urodzinowe

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka organizujemy zawsze bardzo starannie. W Chubi Boom wiemy, że każde dziecko jest wyjątkowe i indywidualne, dlatego proponujemy nieszablonowe podejście do każdej imprezy urodzinowej. Wspaniałe urodziny dla dziecka w centrum rozrywki Chubi Boom! Tylko dzięki naszym imprezom Twoje dziecko będzie miało niezapomniane urodziny! Sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z naszym zespołem, aby uzyskać więcej szczegółów i porad!

Tematy urodzin

Urodziny dla dziecka w Chubi Boom Wrocław organizowane są na najwyższym poziomie. Gwarantujemy niepowtarzalną atmosferę i oferujemy szeroki wybór tematów na urodziny dla dzieci. Bohaterowie bajek, postacie z kreskówek, ulubieni artyści? A może księżniczka, pirat lub astronauta?
Powiedz nam, jakie są wymarzone urodziny Twojego dziecka – a my spełnimy te marzenia!
dzieciaki w bańce

Torty urodzinowe

Chubi Boom oferuje nie tylko najlepsze atrakcje na urodziny, ale także najsmaczniejsze torty urodzinowe! Oferujemy szeroką gamę smaków: Oreo Truskawkowy Czekoladowy Śmietankowy Rozmiar tortu na urodziny zależy od liczby gości: przygotujemy tyle porcji, ile potrzeba.
ciasto ze świeczkami
tematyczne urodziny

Sala na urodziny

Impreza urodzinowa może odbywać się w jednej z 7 zachwycających komnat urodzinowych. Każda z salek, jest przyjazna dzieciom i udekorowana ulubionymi bohaterami. Dbamy o to, aby przestrzeń była bezpieczna i bawiła przez edukację, aby podczas rozrywki maluchy mogły się rozwijać i uczyć.

Menu na urodziny

Przyjęcie dla dzieci to wyjątkowa okazja aby zapewnić niezapomniane urodziny w Chubi Boom Wrocław. Chubi Boom przygotuje dla małych gości naszego parku rozrywki tylko najsmaczniejsze przekąski. Używamy wyłącznie świeżych składników, aby zapewnić fantastyczny smak naszych potraw.

Cennik przyjęć urodzinowych

Nasze centrum rodzinne oferuje urodziny na każdy budżet. Cena za Komnatę jest stała bez względu na liczbę gości a koszt całej imprezy zależny jest od liczby gości, zaproszeń urodzinowych itp., zamówionego jedzenia i tortu Jeśli potrzebny jest animator dziecięcy na urodziny, nie ma problemu, to tylko kwestia dodatkowej opłaty zależnej od czasu pracy animatora..
Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź nasz cennik lub skontaktuj się z naszym zespołem.

Zaproszenia na urodziny

Przyjęcie urodzinowe bez gości? To nie możliwe! Dlatego organizujemy nie tylko przyjęcia urodzinowe dla dzieci W Chubi Boom Wrocław oraz niesamowite atrakcje urodzinowe ale także możemy zadbać o fantastyczne zaproszenia dla przyjaciół, kolegów, kuzynów i wszystkich, których Twoje dziecko chciałoby zaprosić.

Dlaczego w Chubi Boom?

Impreza urodzinowa dla dzieci w Chubi Boom będzie zawsze niezapomniana, ponieważ my specjalizujemy się w:

Gwarantowaniu zabawy w naszym dużym centrum zabaw.

Kulturalnym podejściu, by witać Cię i obsłużyć Ci z uśmiechem!

Pysznym menu urodzinowym: torty, lody i wiele więcej.

Zaskakujących atrakcjach na urodziny dziecka.

Profesjonalnej organizacji urodziny dla dzieci w Chubi Boom Wrocław.

Zarezerwuj urodziny

Fantastyczna impreza dla dzieci gwarantowana! Zorganizuj wyjątkową imprezę dla swojego dziecka w parku rozrywki Chubi Boom.
monster kucharz
small_c_popup.png

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany dzień wolny z dziećmi lub zorganizować wspaniałe urodziny, zostaw swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.