Adres
aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław

Godz Otwarcia

pon – czw 11:00 – 20:00
pt 11:00 – 21:00
sob-nd 10:00 – 21:00

Chubi cafe

Restauracja-Chubi
W Chubi Boom jesteśmy przygotowani na wszystkie sytuacje. Jeśli Twoje dziecko zgłodnieje po skokach na trampolinie lub ma ochotę na ulubiony napój, nie martw się! Restauracja na miejscu serwuje dla dzieci wyśmienite lody, pyszną kawę i fantastyczne lemoniady.
Jeśli planujecie spędzić w sali zabaw Chubi Boom więcej czasu, nasza kawiarnia to idealne miejsce na większy lub mniejszy głód.
Dzieci i rodzice mogą skosztować przekąsek i napojów w naszym wygodnym barze. Aromatyczna kawa lub napój bezalkoholowy, naleśnik lub lody… Przy ładnej pogodzie można też posiedzieć na tarasie na świeżym powietrzu. W ofercie Chubi znajdziecie wszystko, co najlepsze do jedzenia i picia dla dzieci oraz ich rodziców, bo nasza restauracja dba o Ciebie i Twoje dziecko.
Na terenie centrum rodzinnej rozrywki Chubi Boom można korzystać z bezprzewodowej sieci Wi-Fi. Dlatego to też fantastyczna opcja dla zapracowanych rodziców. Kiedy pociechy będą się bawili w sali zabaw, rodzice mogą bez problemu pracować. W tym przypadku wystarczy zabrać ze sobą laptop. Ponadto kawiarnia Chubi to idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółką lub spotkanie w większym gronie, na przykład z większą rodziną lub z innymi rodzicami podczas urodzin dziecka.

Menu Chubi cafe

W naszym cafe używamy produktów tylko najlepszej jakości! Serwujemy wyłącznie świeże potrawy i korzystamy ze składników pochodzących od lokalnych i zaufanych dostawców. Podajemy śniadania na słodko lub słono, sałatki, przekąski, własne wypieki, pizze, dania obiadowe oraz napoje. Nasza restauracja dla dzieci oferuje również zdrowe menu dziecięce z ulubionymi daniami dzieci.
Restauracja Chubi proponuje również szeroki wybór dań dla wszystkich dbających o zdrowie. W naszej ofercie znajdziecie ciasta i torty bez glutenu oraz ciasta i torty bez cukru.
Sprawdź nasze menu, a na pewno znajdziesz coś wyjątkowego dla swojego dziecka i siebie!
small_c_popup.png

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany dzień wolny z dziećmi lub zorganizować wspaniałe urodziny, zostaw swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.