Adres
aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław

Godz Otwarcia

pon – czw 11:00 – 20:00
pt 11:00 – 21:00
sob-nd 10:00 – 21:00

Szukają Państwo miejsca, w którym będą mogli zorganizować przyjęcie integracyjne, koktajlowe, komunijne, urodzinowe, lub wg własnego pomysłu?

Nasz Park Rozrywki Dziecięcej Chubi Boom wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, jest w stanie zorganizować dla Państwa świetną zabawę z bogatym menu i obsługą kelnerską oraz wszelkimi dostępnymi atrakcjami na terenie parku.

Imprezy okolicznościowe i rodzinne.

Chubi Boom, to duży park rozrywki dziecięcej w dogodnej lokalizacji – blisko śródmieścia Wrocławia. Duża przestrzeń restauracyjna, jak i różnorodne sale tematyczne tworzą idealną przestrzeń do organizacji różnego rodzaju spotkań okolicznościowych. Doświadczona obsługa, dobra kuchnia oraz duża sala zabaw dla najmłodszych, to idealne tło zarówno do spotkania integracyjnego pracowników z dziećmi jak i wigilii firmowej, czy też imprezy urodzinowej.

tematyczne urodziny

Spotkania świąteczne dla pracowników i ich rodzin z dziećmi.

Czas świąt Bożego Narodzenia, czy Wielkanocy to wyjątkowy okres, w którym z chęcią spotykamy się w gronie znajomych, rodziny i współpracowników. Mikołajki, Wigilia, Zajączek to dni, gdzie moc obdarowania bliskich i współpracowników dobrym słowem, życzeniami i prezentami jest zawsze dobrym gestem naszej przyjaźni i docenienia innej osoby za wkład swojej pracy na rzecz firmy lub organizacji.

Nasze nastawienie do życia w tym wyjątkowym czasie zmienia nas i mamy wrażenie, że Świat na chwilę spowalnia. Dlatego lubimy te chwilę spędzać z Wami, gotować pyszne potrawy i organizować dobrą zabawę dla Was i Waszych dzieci.

Integracja dla pracowników firmy z rodziną i dziećmi.

Piękne wnętrza, w osobnych salach są dodatkowym atutem naszego miejsca! Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i pamiętajcie, że wesprzemy Was w organizacji imprezy firmowej lub eventu. Sami też możemy zainspirować jak może wyglądać takie spotkanie.

U nas zawsze możesz liczyć na rabaty i dobre ceny!

Wszelkie szczegóły dotyczące oferty są wyceniane indywidualnie w zależności od ilości gości oraz wyboru menu, jak i zapewnienia innych atrakcji.

Rozrywka, animacje i warsztaty

Najlepsza rozrywka dla dzieci w każdym wieku, od najmłodszych gości po nastolatków, tylko u nas. W Chubi Boom, dzieci pod nadzorem naszych animatorów mogą ćwiczyć salta lub inne zaawansowane figury na trampolinie, rozwijać talent w kuchni w sali mistrzów gotowania i bezpiecznie pobawią się w labiryncie. Jeśli szukasz świetnego miejsca rozrywki dla dzieci i dorosłych nie musisz sprawdzać w Internecie. Chubi Boom, to idealne centrum rozrywki dla całej rodziny.

Nasze atrakcje:

Labirynt-zjezdzalnia-czerwona
Labirynt

3 stopnie trudności

Trampolina dla dzieci we Wrocławiu
Trampoliny

13 trampolin o wytrzymałości do 80 kg

Park Ninja
Basen-i-labirynt
Basen z łódeczkami dla dzieci
Trampolina dla dzieci we Wrocławiu
Strefa dla najmłodszych z domkami z drewna i sztuczną trawą
Automaty-do-gier
Automaty do gier
Wirtualna Rzeczywistość VR w Chubi Boom
Wirtualna Rzeczywistość
Stół do ping-ponga
Stoły do gry w piłkarzyki
Komnata Podróżników
Sale przyjęć

7 pokoi, każdy od 14 do 35 miejsc w zależności od konfiguracji

Warsztaty z animatorami dla dzieci

zabawy ruchowe i kreatywne, nauka gotowania

Restauracja
Restauracja

60 miejsc, z piecem do pizzy opalanym drewnem

Zapraszamy do kontaktu:

tel.: + 48 71 300 13 41
e-mail: wroclaw.chubiboom@gmail.com

aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław

Istnieje możliwość otwarcia lub zamknięcia obiektu wg indywidualnych ustaleń.

Pon. – Czw. 11:00 – 20:00
Pt. 11:00 – 21:00
Sob.-Nd. 10:00 – 21:00

small_c_popup.png

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany dzień wolny z dziećmi lub zorganizować wspaniałe urodziny, zostaw swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.