Adres
aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław

Godz Otwarcia

pon – czw 11:00 – 20:00
pt 11:00 – 21:00
sob-nd 10:00 – 21:00

Regulamin parku rozrywki Chubi Boom

Drogi rodzicu, bardzo się cieszymy, że jesteś tu z nami i mamy nadzieję, że ty i twoje dziecko będziecie się u nas świetnie bawić. Pamiętaj jednak proszę o paru zasadach, które sprawią, że pobyt w naszym parku rozrywki, będzie znacznie przyjemniejszy dla ciebie i innych osób. 

 1. Wejście na teren Parku Rozrywki Chubi Boom, jest możliwe po opłaceniu wejścia wg cennika. Po opłaceniu wejścia każdy dostaje opaskę i należy ją założyć w widocznym miejscu na ręce. Należy ją założyć na rękę w taki sposób, by nie  została przypadkowo zdjęta lub zgubiona.
 2. Jeżeli zgubiłeś opaskę, spróbuj najpierw znaleźć ją w miejscach, w których mogła zostać zagubiona. Za zgubienie opaski naliczana jest kara w wysokości: 100 zł.
 3. Dorośli, którzy towarzyszą dzieciom, przebywają w parku rozrywki Chubi Boom bezpłatnie.
 4. Animator ma prawo poprosić o dokument tożsamości dziecka i dorosłego, by sprawdzić czy są spokrewnieni lub czy dorosły jest opiekunem prawnym.
 5. Opłata obowiązkowa za wejście pobierana jest za dzieci od 1 do 16 roku życia.
 6. Wychodzenie dzieci za bramkę jest zabronione. Opłacona wizyta, jest ważna od momentu wejścia do momentu wyjścia z terenu Parku Rozrywki Chubi Boom.
 7. Dokładamy wszelkich starań aby tobie i twojemu dziecku nic się nie stało podczas zabawy w naszym parku rozrywki, jednak nasi pracownicy nie mogą być wszędzie. Pamiętaj proszę drogi rodzicu, że to ty jesteś ostatecznie odpowiedzialny za bezpieczeństwo swojego dziecka.
 8. Nie ma możliwości pozostawienia dziecka bez opieki osoby dorosłej, nasi pracownicy nie mogą niestety zająć się nim podczas twojej nieobecności. Jest możliwość za dodatkową opłatą, wynajęcie indywidualnej opiekunki/niani dla twojego dziecka.
 9. Na terenie Parku Rozrywki Chubi Boom rodzice i krewni lub opiekunowie powyżej 18 roku życia zobowiązani są, do nadzorowania dzieci oraz czuwaniem nad ich bezpieczeństwem podczas zabawy i ponoszą za nie pełną odpowiedzialność. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za dzieci pozostawione bez opieki.
 10. Ze względów bezpieczeństwa wnoszenie napojów, jedzenia, alkoholu i innych wyrobów jest zabronione z wyjątkiem jedzenia dla niemowląt. Dzięki temu będziemy mogli znacznie łatwiej utrzymać nasz obiekt w czystości i właściwym stanie sanitarnym.
 11. Bierzemy odpowiedzialności za jedzenie przygotowywane w restauracji.
 12. Zabrania się wjeżdżania wózkami dziecięcymi do pomieszczeń Parku Rozrywki oraz przynoszenia ostrych, wielkogabarytowych przedmiotów, a także pierścionków, bransoletek i innych ozdób.
 13. Zabrania się wnoszenia materiałów łatwopalnych  i środków pirotechnicznych.
 14. Palenie surowo zakazane! Za nie zastosowanie się do zakazu administrator nałoży karę w wysokości: 500zł
 15. Przed wejściem na teren stref zabaw, dorośli i dzieci powinni zdjąć obuwie i przebywać na ich terenie w skarpetkach lub w zmiennym obuwiu.
 16. Zabrania się wchodzenia do stref zabaw w szpilkach i adidasach. Zmienne obuwie potrzebne jest do utrzymania należytej higieny stref zabaw jak i zapobieżeniu uszkodzeń materiałów, z których wykonane są strefy zabaw.
 17. W przypadku gdy ty lub twoje dziecko jesteście chorzy, macie katar lub gorączkę, bylibyśmy bardzo zobowiązani jakbyście zastanowili się, czy na pewno jesteście w stanie bawić się na w parku rozrywki z innymi dziećmi. Zależy nam na dobrostanie wszystkich naszych klientów i nie chcielibyśmy aby oni też się zarazili. 
 18. Kategorycznie zabrania się odwiedzin Parku Rozrywki: w stanie po spożyciu alkoholu, odurzeniu narkotykami, w stanie nie odpowiednim czy zagrażającym bezpieczeństwu, w stanie niezrównoważonym psychicznie; jeżeli masz odkryte rany,  jeżeli jesteś chory na grypę lub inne infekcje, jeżeli masz choroby zakaźne skóry. 
 19. Dla bezpieczeństwa zdrowotnego dzieci, Park Rozrywki Chubi Boom, może zabronić wejścia osobom, które nie dbają o higienę i mogą powodować dyskomfort u innych osób przebywających na terenie parku.
 20. Zabrania się przychodzenia do parku rozrywki ze zwierzętami.
 21. W przypadku gdyby tobie albo twojemu dziecku coś się stało, zgłoś to proszę do naszego pracownika, udzielimy pierwszej pomocy i zrobimy wszystko aby ci pomóc.
 22. Prosimy cię abyś nie wnosił na salę ulubionych zabawek twojego dziecka, mogą stanowić potencjalne zagrożenie dla innych dzieci, które mogą się na nich przewrócić lub też próbować je zabrać twojemu dziecku. Wspólna zabawa będzie znacznie lepsza bez tego typu nieporozumień.
 23. Pamiętaj proszę, że kurtki i płaszcze najlepiej czują się w szatni.
 24. Mimo, że bardzo się staramy i próbujemy mieć na wszystko oko, niestety nie możemy ci zagwarantować, że przedmioty wartościowe, takie jak twój portfel, telefon czy też tablet, pozostawione w twoim płaszczu będą w stu procentach bezpieczne, zabierz je proszę ze sobą. Nie dawaj ich też swojemu dziecku podczas zabawy.
 25. Za rzeczy zagubione i wartościowe pozostawione w szatni lub szafkach, administrator nie ponosi odpowiedzialności.
 26. Przed wejściem na atrakcje placu zabaw, należy zapoznać się z obowiązującymi zasadami korzystania z danej atrakcji. Zaznajomienie dzieci z zasadami regulaminu i zasadami poszczególnych regulaminów atrakcji, jest obowiązkiem rodziców lub opiekunów.
 27. Należy przestrzegać zasad i regulaminów oraz opiekować się i uważać na dzieci aby bawiły się bezpiecznie i zgodnie z zasadami i regulaminami poszczególnych atrakcji.

Wyczerpujące regulacje dotyczące korzystania z Sali zabaw znajdziecie w regulaminie na naszej stronie internetowej oraz w regulaminach dla poszczególnych atrakcji umieszczonych przy danej atrakcji w parku rozrywki.

Pamiętajcie też, że w każdym przypadku gdy potrzebujecie naszej asysty lub pomocy, możecie zgłosić się do jednego z naszych pracowników. 

small_c_popup.png

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany dzień wolny z dziećmi lub zorganizować wspaniałe urodziny, zostaw swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.