Adres
aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław

Godz Otwarcia

pon – czw 11:00 – 20:00
pt 11:00 – 21:00
sob-nd 10:00 – 21:00

Atrakcje dla dzieci

Zapraszamy na wspaniałe atrakcje dla dzieci we Wrocławiu.
monster sportowiec

Najlepsza rozrywka dla dzieci w każdym wieku – od namłodszych po nastoletnich gości. W Chubi Boom dzieci pod nadzorem naszych animatorów mogą ćwiczyć salta lub inne figury na trampolinach, rozwijać talent kulinarny w kuchni czy spróbują odnaleźć wyjście z labiryntu.  Chubi Boom to idealne centrum rozrywki dla całej rodziny. Sprawdź jakie atrakcje mamy dla Twojego dziecka!

Labirynt

W Chubi Boom dzieci mają do odkrycia tunele i tajemnicze przejścia w naszym labiryncie. Zawiera on edukacyjne atrakcje, wśród których można znaleźć  gry logiczne, zręcznościowe czy łamigłówki. Labirynt jest zaprojektowany w sposób stymulujący rozwój sensoryczny dzieci.

Trampoliny

Trampoliny to fantastyczna atrakcja dla tych, którzy mają niespożytą ilość energii.
Labirynt-zjezdzalnia-czerwona
Trampolina dla dzieci we Wrocławiu
Strefa-malucha
Basen z łódeczkami łódka

Strefa malucha

Chubi Boom zaprasza wszystkie dzieci do nowoczesnej i edukacyjnej strefy, w której każde znajdzie coś dla siebie! Strefa malucha jest zaprojektowana tak, aby nasi najmłodsi Goście czuli się komfortowo podczas zabawy.

Basen z łódkami

W naszym basenie, wypełnionym wodą aż po brzegi, dzieci mogą wypłynąć na głębokości w kolorowych łódkach! Chubi Boom gwarantuje najlepszą zabawę w Piratów, Żelgarzy czy Poszukiwaczy Przygód!

Komnata Mistrzów Gotowania

Sala ta proponuje niezapomniane atrakcje dla całej rodziny. Dla małych i większych miłośników gotowania czeka ekscytująca wycieczka w świat pieczenia ciastek czy pizzy. Zwiedzając naszą interaktywną wystawę rodzice mają okazję do spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem, dzielenia się pasją i wiedzą.
Komnata-Mistrzow-Gotowania
small_c_popup.png

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany dzień wolny z dziećmi lub zorganizować wspaniałe urodziny, zostaw swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.