Adres
aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław

Godz Otwarcia

pon – czw 11:00 – 20:00
pt 11:00 – 21:00
sob-nd 10:00 – 21:00

Atrakcje dla dzieci

Zapraszamy na wspaniałe atrakcje dla dzieci we Wrocławiu.

Najlepsza rozrywka dla dzieci w każdym wieku, od najmłodszych gości po nastolatków, tylko u nas. W Chubi Boom dzieci pod nadzorem naszych animatorów mogą ćwiczyć salta lub inne zaawansowane figury na trampolinie, rozwijać talent w kuchni w sali mistrzów gotowania i bezpiecznie pobawią się w labiryncie. Jeśli szukasz świetnego miejsca rozrywki dla dzieci, nie musisz sprawdzać w Internecie. Chubi Boom, to idealne centrum rozrywki dla całej rodziny. Sprawdź, jakie atrakcjemamy dla Twojego dziecka!

Labirynt

W Chubi Boom dzieci mogą odkryć dla siebie tunele i tajemnicze przejścia naszego labiryntu. Labirynt ma edukacyjne atrakcje dla dzieci, wśród których są gry logiczne, zręcznościowe i łamigłówki. Labirynt, jest ładnie zaprojektowany i udekorowany tak, aby stymulować rozwój sensoryczny dzieci.

Trampoliny

Trampoliny to fantastyczne atrakcje dla tych którzy mają niespożytą ilość energii. Mega Rozrywka dla dzieci, na których można wyskakać się do woli.
Labirynt-zjezdzalnia-czerwona
Trampolina dla dzieci we Wrocławiu
Strefa-malucha
Basen z łódeczkami łódka

Strefa malucha

Chybi Boom zaprasza wszystkie dzieci do nowoczesnej i edukacyjnej strefy, w której nawet najmłodsze dzieciaki znajdą coś dla siebie! Strefa malucha jest zaprojektowana tak, aby maluchy czuły się komfortowo podczas zabawy. Najmłodsi goście plac rozrywki dla dzieci Chubi Boom uwielbiają to miejsce.

Basen z łódkami

Twoje dziecko uwielbia żeglować, ale do następnych wakacji pozostało jeszcze sporo czasu? Nie ma problemu! W naszym kolorowym basenie, wypełnionym wodą aż po brzegi, dzieci mogą pływać tak daleko, jak tylko zechcą! I wcale nie trzeba lecieć do egzotycznych miejsc. Chubi Boom gwarantuje wyjątkowe atrakcje dla dzieci we Wrocławiu.

Komnata Mistrzów Gotowania

Sala Mistrzów Gotowania proponuje niezapomniane atrakcje dla rodziny. Na małych i tych trochę większych miłośników gotowania, czeka ekscytująca wycieczka w świat pieczenia ciastek i pizzy. Zwiedzając naszą interaktywną wystawę rodzice mają wspaniałą okazję do spędzenia czasu wspólnie z dzieckiem, dzielenia się pasją, świetnej zabawy. A przy tym wszystkim Twoja kuchnia pozostanie czysta!
Komnata-Mistrzow-Gotowania
small_c_popup.png

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany dzień wolny z dziećmi lub zorganizować wspaniałe urodziny, zostaw swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.