Adres
aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław

Godz Otwarcia

pon – czw 11:00 – 20:00
pt 11:00 – 21:00
sob-nd 10:00 – 21:00

Basen z łódkami

Już prawie koniec wakacji, a Ty jeszcze nie byłeś z dziećmi nad morzem? Albo zbyt długo nie masz urlopu?

Nie ma problemu! Przygotowaliśmy dla Ciebie prezenty!

Basen z łódkami w Chubi Boom to idealnie miejsce nie tylko dla tych dzieci które nie boją się wody, ale dla całej rodziny. Taki basen, jest nie tylko obowiązkowym punktem każdego przyjęcia urodzinowego, ale także każdego weekendowego wyjścia rodzinnego.
W naszym centrum rodzinnej zabawy dbamy nie tylko o dobrą rozrywkę dla najmłodszych, stąd na każdą z atrakcji wstęp mają również rodzice.

W Chubi Boom szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo naszych gości. Każda łódka, ma odpowiednie certyfikaty. Dla bezpieczeństwa dzieci mamy też wyszkolonych i doświadczonych instruktorów oraz ratowników aby dzieci mogły się bawić i szaleć.
Basen z łódkami

Wiek

+4 lata

Umiejętności

odkrywanie granic, przezwyciężanie strachu, interakcja z innymi dziećmi, dbanie o bezpieczeństwo

Basen z łódkami dla dzieci

W naszym basenie nie ma miejsca na nudę. Sprawimy, że każde nawet najbardziej wymagające dziecko będzie się świetnie bawić oraz będzie chciało szybko wrócić do naszego basenu.

Pływanie na kolorowej łódce w naszym basenie sprawia dzieciom wiele radości. Wszystkie łódki są naprawdę przepiękne. Kaczki, łabędzie, koty, co tylko chcesz!
small_c_popup.png

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany dzień wolny z dziećmi lub zorganizować wspaniałe urodziny, zostaw swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.