Adres
aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław

Godz Otwarcia

pon – czw 11:00 – 20:00
pt 11:00 – 21:00
sob-nd 10:00 – 21:00

Strefa malucha

Strefa malucha w naszym centrum rozrywki dla dzieci, jest zaprojektowana specjalnie z myślą o najmłodszych. Ta część naszego parku zabaw, jest bezpieczna, przyjazna i atrakcyjna, a więc przeznaczona dla najmłodszych i najsłodszych dzieci do 4 roku życia.

Strefa malucha, to miejsce ma wszystko, aby maluchy czuły się komfortowo podczas zabawy. Można tu znaleźć miniaturowy labirynt, obniżony domek na drzewie, jeździki, bujaki, poduchy i stoły multimedialne. Z domku, do tego co dzieci lubią najbardziej, czyli basenu z kuleczkami prowadzi kręta zjeżdżalnia tubowa.
Panele sensoryczne, stoły multimedialne z zaprogramowanymi grami, a także tablice manipulacyjne – to wszystko do dyspozycji najmłodszych. Wszystkie atrakcje strefy służą edukacji pociech i gwarantują wspaniałą rozrywkę dla dzieci i naukę jednocześnie, bo w ten sposób maluszki poszerzają swoje umiejętności poznawcze i rozwijają się. Na placu malucha dzieciaki poznają zupełnie nowe tekstury i kształty oraz uczą się interakcji z innymi dziećmi.

Najmłodsi goście stawiający swoje pierwsze kroki w centrum rozrywki rodzinnej uwielbiają to miejsce.
Strefa malucha
Dziecko z mamą w Chubi Boom

Wiek

Strefa malucha to miejsce dla dzieci do 4 roku życia.

Umiejętności

umiejętności poznawcze, rozwój sensoryczny, poznanie nowych tekstur i kształtów, interakcja z innymi dziećmi

small_c_popup.png

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany dzień wolny z dziećmi lub zorganizować wspaniałe urodziny, zostaw swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.