Adres
aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław

Godz Otwarcia

pon – czw 11:00 – 20:00
pt 11:00 – 21:00
sob-nd 10:00 – 21:00

Trampoliny

Kolorowe trampoliny dla dzieci to klasyka i świetna rozrywka w centrum zabaw Chubi Boom! Zabawy na trampolinie szczególnie pasują dla tych dzieci, które nie boją się wysokości. Skakanie na trampolinie, jest nie tylko obowiązkowym punktem każdego przyjęcia urodzinowego, ale także każdego weekendowego wyjścia rodzinnego.

W Chubi Boom proponujemy do wyboru fantastyczne trampoliny, szczególnie poziome, skośne i długie trampoliny. Dla młodszych gości mamy specjalnie zaprojektowaną małą trampolinę dla dzieci.

W naszej sali rodzinnej rozrywki dbamy nie tylko o dobrą zabawę dla najmłodszych, zatem na każdą z atrakcji wstęp mają również rodzice. Pod nadzorem naszych doświadczonych animatorów dzieci mogą robić sala, skakać i dobrze się bawić.

Oczywiście szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo naszych gości. Wszystkie trampoliny posiadają odpowiednie certyfikaty. Zapewniamy specjalne skarpetki antypoślizgowe, aby dzieci mogły bezpiecznie odkrywać świat trampolin.

Kolorowe trampoliny

Wiek

+4 lata (młodsze dzieci z rodzicem)

Umiejętności

Odkrywanie granic, przezwyciężanie strachu, interakcja z innymi dziećmi, dbanie o bezpieczeństwo

Zabawy na trampolinie dla dzieci

Trampolina do skakania to naprawdę marzenie każdego dziecka. Trampolina dla dzieci to idealne miejsce dla Twojego dziecka do aktywności ruchowej: skakania, biegania i interakcji z innymi dziećmi. Mamy specjalnie zaprojektowane atrakcję nawet dla najmniejszych gości naszego centrum (trampolina dla najmłodszych). Tam, gdzie jest trampolina, jest uśmiech, zabawa i radosne głosy. Przyjdź i przeżyj z dziećmi przygodę na trampolinach Chubi Boom!
small_c_popup.png

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany dzień wolny z dziećmi lub zorganizować wspaniałe urodziny, zostaw swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.