Adres
aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław

Godz Otwarcia

pon – czw 11:00 – 20:00
pt 11:00 – 21:00
sob-nd 10:00 – 21:00

Menu na urodziny

Centrum rozrywki Chubi Boom oferuje ekskluzywne świętowanie urodzin dzieci oraz pyszne menu dla dzieci na urodziny. Ciekawe menu na przyjęcie urodzinowe oraz fantastyczne zabawy przekształci ten dzień w prawdziwą ucztę.
Menu na urodziny dziecka w Chubi Boom obejmuje ciekawe przekąski, smaczne napoje zimne oraz ciepłe, i oczywiście wspaniałe ciasta i torty. A obok tego w naszym menu na urodziny znajdziecie Państwo zupy, frytki, gofry, makarony, dania wegetariańskie.
Wszystkie dania przygotowywane są wyłącznie ze świeżych i zdrowych składników. Codziennie zespół kucharzy z niezwykłą starannością dba o wygląd i smak naszych dań dla urodziny menu.
bankiet w Chubi Boom

Oferujemy menu na urodziny dostosowane do szczególnych potrzeb dietetycznych, na przykład bez glutenu i laktozy.

Menu dla dzieci na urodziny w naszym centrum rodzinnej rozrywki podawane w formie bogatych bufetów gdzie każdy gość może wybrać to, co lubi najbardziej.

Jeśli zbliżają się urodziny Twojego dziecka i chcesz zorganizować fantastyczne przyjęcie urodzinowe z mega pysznym menu urodziny dziecka, skontaktuj się z Chubi Boom!

Przekąski na urodziny dziecka w Chubi Boom

W Chubi Boom serwujemy urozmaicone przekąski na urodziny dziecka z kuchni polskiej i międzynarodowej. Specjalnie dla najmłodszych gości i ich rodziców Chubi Boom oferuje pyszne oraz zdrowe menu dla dziecka na urodziny w Chubi Boom. W naszym urodzinowym menu proponujemy pyszne dania z menu bankietowego jak i glównego, do tego torty, ciasta i napoje, kanapki, ciasteczka.

Tylko najlepsze przekąski na urodziny dziecka – tylko w Chubi Boom!

Sprawdź opcje menu na przyjęcie urodzinowe dla dzieci na naszej stronie i zapraszamy do nas na degustację.
monster piosenkarz
small_c_popup.png

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany dzień wolny z dziećmi lub zorganizować wspaniałe urodziny, zostaw swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.