Adres
aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław

Godz Otwarcia

pon – czw 11:00 – 20:00
pt 11:00 – 21:00
sob-nd 10:00 – 21:00

Menu na urodziny

Jako centrum rozrywki Chubi Boom oferujemy nie tylko wyśmienite świętowanie urodzin ale pyszne i sycące menu dla dzieci. Prawdziwa uczta w oparciu o kubki smakowe każdego Solenizanta to niewyobrażalna przygoda dla każdego dziecka.
Menu urodzinowe w Chubi Boom obejmuje ciekawe przekąski, napoje oraz torty! A obok tego znajdą Państwo zupy, pizze, gofry, makarony, dania wegańskie i inne. Nasze wszystkie pozycje znajdą Państwo w naszym menu.
Dania przygotowujemy wyłącznie ze świeżych i zdrowych produktów. Codziennie nasi kucharze dbają o wygląd i smak dań.
bankiet w Chubi Boom

Oferujemy menu na urodziny, które dostosowane jest do każdego dziecka. Szanujemy wszystkie potrzeby dietetyczne dlatego możemy przygotować dania, np. bez laktozy czy glutenu.

Na życzenie spoza karty zapewnimy: talerz przekąsek (chrupki , paluszki słone, prażynki) - 30 zł/250 gram, półmisek świeżo krojonych owoców ( jabłko, banan, winogrona białe bezpestkowe) - 35 zł/900 gram, 19 zł/450 gram.

Nasi cukiernicy dla Państwa dzieci zrobią tort jak ze snu! Niezależnie od preferencji dziecka…nasi cukiernicy potrafią wszystko!

Przekąski na urodziny dziecka w Chubi Boom

W Chubi Boom serwujemy urozmaicone przekąski na urodziny dziecka z kuchni polskiej i międzynarodowej. Specjalnie dla najmłodszych gości i ich rodziców Chubi Boom oferuje pyszne oraz zdrowe menu dla dziecka na urodziny w Chubi Boom. W naszym urodzinowym menu proponujemy pyszne dania z menu bankietowego jak i glównego, do tego torty, ciasta i napoje, kanapki, ciasteczka.

Tylko najlepsze przekąski na urodziny dziecka – tylko w Chubi Boom!

Sprawdź opcje menu na przyjęcie urodzinowe dla dzieci na naszej stronie i zapraszamy do nas na degustację.
monster piosenkarz
small_c_popup.png

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany dzień wolny z dziećmi lub zorganizować wspaniałe urodziny, zostaw swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.