Adres
aleja Aleksandra Brücknera 32/34, 51-411 Wrocław

Godz Otwarcia

pon – czw 11:00 – 20:00
pt 11:00 – 21:00
sob-nd 10:00 – 21:00

Sale uroczystości

Organizacja przyjęcia urodzinowego w centrum rozrywki Wrocław
Komnata super gwiazdy

Komnata Super Gwiazdy

Każda dziewczynka choć raz marzyła o tym by choć na chwilę być księżniczką, modelką czy supergwiazdą. Chłopcy również marzą o byciu silnym rycerzem, znanym aktorem czy gwiazdą rocka. My spełniamy takie marzenia. W ten wyjątkowy urodzinowy wieczór spotkają się największe gwiazdy naszej sceny! Będą szalone peruki, makijaż, maski balowe i inne akcesoria do zrobienia wyjątkowej sesji. To będzie niezapomniane przyjęcie! Dzieci będą miały szansę zaprezentować swój styl we wspaniałym pokazie mody lub piżama party. To najlepszy wybór dla szalonych dzieci sceny.

Komnata Super Gwiazdy - Animacje: Urodzinowe:

- Fashion week.

Pokaz mody i szyku elegancji, chyba nie ma dziewczynki, która uwielbia się przebierać i wyglądać zawsze ładnie. Piękny makijaż, a może suknia, czy próby chodzenia na obcasie, to tylko początek. Dzieci będą mogły podczas imprezy zrobić pokaz mody i swojej pomysłowości na swój wygląd.

- Super Gwiazda.

W trakcie tego programu, dzieci uczestniczące w imprezie, będą mogły nauczyć się piosenek, lub głupich min, to trudna sztuka komika by za pomocą miny rozśmieszyć i zabawić ale dla nas to nic trudnego. Jeżeli to jest jednak trudne, to zawsze można tańczyć, każda super gwiazda to potrafi!

Komnata sportu

Kto nie chciałby zostać słynnym piłkarzem lub kierowcą formuły 1, a może atletą? W urodziny Twojego dziecka możemy sprawić, że w ten szczególny dzień poczuje się jak gwiazda sportu i ulubiony sportowiec, dla wielu dzieci sławne osoby sportu, są wzorami super sportowców . Wiemy wszyscy, jak ważny jest rozwój dzieci poprzez sport. Uczy on rywalizacji ale i reguł i zasad fair play. Dzieci lubią biegać, skakać i każda zabawa wymagająca ruchu jest dla nich świetną atrakcją ale i pomaga w prawidłowym rozwoju psychicznym i fizycznym. Poza tym ile to razy my rodzice mówimy: Uff może się wybiega i zmęczy i lepiej będzie spał lub będzie nasze dziecko spokojniejsze. W naszej komnacie będziemy przybliżać różne sporty i sportowców, którzy mogą pomóc dzieciom w wyborze ulubionego sportu.
Komnata sportu

Komnata sportu - Animacje: Urodzinowe:

- Mój ulubiony sport.

W trakcie animacji urodzinowej pokażemy dzieciom ile radości może przynieść zabawa ruchowa. Zabawa w berka, a może chowanego, rzucanie piłką do celu, lub kto najdłużej będzie kręcił hula – hop, przeciąganie liny, a może skoki na trampolinie? W trakcie różnych zabaw sportowych, postaramy się ćwiczyć zręczność, szybkość i orientację ale również w trakcie zabawy zostaną zawsze przekazane zasady uczciwej gry!

- Mój ulubiony sportowiec.

Na życzenie rodziców możemy przygotować animacje związane tematycznie z ulubionym sportowcem dziecka. Pokażemy dlaczego ulubieniec naszych dzieci wybrał taką drogę i co musiał zrobić by się stać gwiazdą sportu. W trakcie animacji wykorzystane będą również elementy z programu: „Mój ulubiony sport”
Komnata podróżników w Chubi Boom

Komnata podróżników

Ahoj Przygodo! Na pełnym morzu przygoda trwa, na dumnych żaglach nasz okręt gna, W ręku kompas i stara mapa, Prowadzi nas chyba na koniec świata. Płyniemy radośnie po skrzynię złota, bo szukać złota jest zawsze ochota. Innym razem się zapuszczę w amazońskie dzikie puszcze z Indianinem zagrać w berka, czy to frajda nie jest wielka? Może piramida z klocków lego? Nigdy nie przegapię tego! Urodziny dla Małych Podróżników i poszukiwaczy przygód. W pakiecie charakteryzacja, poszukiwanie skarbu, zabawa z lego, balonowy towarzysz wyprawy i masa innych atrakcji.

Komnata podróżników - Animacje: Urodzinowe:

- Podróż za jeden uśmiech.

Kto nie zna fabuły tego popularnego serialu dla dzieci? Dwoje kuzynów – Duduś Fąferski i Poldek Wanatowicz – po zakończeniu roku szkolnego jadą na wakacje nad morze. Podejmują decyzję o pierwszej w życiu samodzielnej podróży. Szkopuł w tym, że Duduś to “maminsynek”, który nie potrafi zawiązać samodzielnie sobie butów, a Poldek jest żądny przygód. Uznani za zaginionych i bez pieniędzy, szukają najróżniejszych sposobów, żeby dostać się nad wymarzone morze Bałtyckie. Jak zakończy się ta podróż pełna przygód? To najlepiej będą wiedzieć dzieci, które wraz z animatorem w trakcie zabaw będą poznawać świat i to jak w nim się poruszać.

- Na szlaku przygody!

Jak to na szlaku często można się zgubić i przeżyć przygody, które by się nie zdarzyły idąc utartym szlakiem. Podczas urodzin dzieci będą miały możliwość uczestnictwa w ciekawych zabawach i przeżywać przygody podróży choćby w marzeniach. Zabawa w podchody, a może szukanie ukrytych skarbów jak Indiana Jones i zamienienia sięw rządnych przygód archeologów? Nie czekaj i wsiądź w balon podróżnika by odkrywać nieznane!

Piżamowa Komnata

W piżamowej komnacie zawsze piżamowa impreza. Tu zawsze znajdzie się czas na lenistwo i kolorowy sen. Dziecięce sny jak ulotne marzenia mogą być właśnie złapane w naszej komnacie i być może zrealizowane. Zachęcamy rodziców by wybierając tą komnatę, dzieci przyszły w super śmiesznych piżamach imitujących zwierzęta lub postacie z bajek. Ten świat to świat marzeń, fantazji i relaksu. Tu nie licz na szybką zabawę ale na marzycielski błogi stan. W Piżamowej komnacie dzieci będą mogły poznać jak nieograniczona jest nasza wyobraźnia i jak czasem można zrealizować piękne sny.
Komnata Piżamowa w Chubi Boom

Piżamowa Komnata - Animacje: Urodzinowe:

- „Bo fantazja jest od tego aby bawić się na całego!”

W trakcie urodzin dzieci wspólnie z animatorką będą mogły fantazjować i wymyślać kim chcą być lub co chcą robić. Oczywiście wszystko wg scenariusza dającego dowolność kreowania zabawy w wyznaczonych ramach i tego jaką dziecko ma fantazję. Nasz Animator pokaże jak można się bawić nie mając zabawek i jak szybko czasem można wymyślić zabawkę do zabawy, mając np. przy sobie tylko kawałek kartki, kamyk lub patyk.

- Piżama Party.

Ile to razy mamy chęć być w piżamie od rana do wieczora, dzieci też to lubią. Piżama Party to program w którym dzieci w urodzinach uczestniczą w piżamach i przy tym się świetnie bawią jak przystało na Piżama Party. Dzieci pod okiem animatora będą mogły uczestniczyć w tańcach lub np. w kalamburach gdzie będą mogły przedstawić swoje wyobrażenia za pomocą gestów i mowy ciała.
Komnata Kosmonautów w Chubi Boom

Komnata Kosmonautów

Każdy z nas marzy o tym by kiedyś chociaż raz polecieć w kosmos lub wylądować na księżycu. W komnacie kosmonautów nie ma rzeczy nie możliwych. W świecie wyobraźni nie ma ograniczeń w podróżach w odległe zakątki naszej galaktyki i kosmosu. W Kosmicznej komnacie, spotkamy swoich filmowych super bohaterów, ratujących świat przed złem. Dowiemy się jak działa nasz układ słoneczny lub kiedy pierwszy raz człowiek próbował wzbić się w powietrze. Będziemy mogli też poznać podstawowe prawa fizyki wpływające na nasze codzienne życie lub przyrody i biologii, by dowiedzieć się jak bardzo różny jest nasz świat.

Komnata Kosmonautów - Animacje: Urodzinowe:

- Super bohater.

Na życzenie rodzica może być przygotowany program dla ulubionego super bohatera z bajek i filmów, jak np.: Pidżamersi, gdzie trójka dzieci i przyjaciół wciela się w role super bohaterów. Każdy z nich ma swoje super moce, dzięki którym mogą pomagać innym, jak u Supermena, Awengersów, Hulka, Człowieka Pająka, itp.. Dzieci bawiąc się nieraz naśladują postacie z serialu, można w ten sposób pokazać, że one również mają swoją super moc i mogą być takim samym super bohaterem, jak postacie z bajki. Jak to możliwe? W trakcie urodzin np. będzie można przygotować wspólnie maski naszych ulubionych bohaterów lub strój, pomalować buzie czy zrobić brokatowe tatuaże, budowanie z klocków kosmicznych pojazdów. W trakcie ich robienia, przebierania się, czy budowania z klocków np. pojazdów kosmicznych czy innych rzeczy , można wtedy dowiedzieć się dlaczego dzieciom się tak podobają dani bohaterzy. Najczęściej dzieciom podoba się to, że zawsze walczą i chcą ratować świat! Rozwiązują różne tajemnicze zagadki i przeżywają ekstra przygody! -To prawda, a nawet wyciągają z tych przygód wartościowe i ciekawe wnioski…. Tak ciekawe i twórcze zabawy, jak robienie np. masek z ulubionymi postaciami z seriali, czy budowa niesamowitych pojazdów z klocków, zawsze inspirują nas i są świetną płaszczyzną do ciekawych rozmów i zabawy.

- Kosmos i jego tajemnice.

Rodzice wybierając ten program dla swojego dziecka mogą być pewni, że dziecko w trakcie swojej imprezy urodzinowej, doświadczy nie zapomnianych wrażeń z tego jak zbudowany jest świat, kosmos i dlaczego jest tak ciekawy i jak to jest, że nasza planeta jest tak wyjątkowa. Dzieci będą mogły się nauczyć piosenki o kosmosie, poznać nasz układ słoneczny, a może i przeprowadzić proste doświadczenia fizyczne. Rebusy, zagadki, zabawy zręcznościowe to jest to co lubią wszystkie dzieci lubiące wyzwania. W trakcie zabawy dzieci będą mogły np. zrobić wyścig statków kosmicznych lub sprawdzić zasady grawitacji czy też zamienić się w pilota rakiety i polecieć w kosmos.

Komnata Gier

Jeżeli Twoje dziecko jest fanem różnego rodzaju gier to ta komnata urodzinowa będzie dla niego. Gry i zabawy to nieodłączny element dzieciństwa. Podczas tego typu aktywności, dzieci często same na podwórku wymyślają gry i zabawy a w domu korzystają z różnych gier planszowych czy komputerowych. W Sali Gier dzieci podczas przyjęcia przeniosą się do własnej gry, będą mogły stworzyć swoją postać dzięki charakteryzacji na twarzy i akcesoriom, a następnie uczestniczyć w zabawach i grach przygotowanych przez animatora. Monopooly a może chińczyk? Dzieci będą mogły też same budować makietę gry planszowej z klocków lego. Rozegramy partię lego gry i wiele innych konkursów. Każdy będzie miał szansę by się wykazać.
Komnata Gier w Chubi Boom

Komnata Gier - Animacje: Urodzinowe:

- Proste gry

W trakcie animacji dzieci będą miały okazję nauczyć się grać w proste gry karciane, planszowe i poznać zabawy i gry ruchowe jak np. gumy czy klasy lub gry zręcznościowe na macie tanecznej lub innej.

- Gry RPG

to gry z fabułą nieraz zwana grą wyobraźni, potocznie erpegiem lub rolplejem. Gra oparta jest na narracji, w której gracze (od jednego do kilku) wcielają się w role fikcyjnych postaci. Cała rozgrywka toczy się zazwyczaj w fikcyjnym świecie, istniejącym tylko w wyobraźni grających dzieci. Jej celem, jest rozegranie gry według zaplanowanego scenariusza i zachowaniu wybranego zestawu reguł.

Komnata Grozy

Nie lubimy się bać ale czasem trzeba umieć oswoić się ze swoimi lękami. W całej historii literatury wszelkie bajki i legendy zawsze mają morał ale i często historię, która jest straszna, magiczna, czy smutna. Wyobraźnia i tworzenie alternatywnych światów i zdarzeń, jest ważnym elementem dzieciństwa. Wiara we wróżki, super bohaterów i potwory, sprawia, że one istnieją przynajmniej w wyobraźni. Wiara w cuda i dobro i to, że wszystko jest możliwe, to element każdej kultury w naszym świecie. Lekcje latania na miotle, eliksiry i cuda? A może wróżki, elfy, bańki i magiczny pył? To tylko nieliczne z atrakcji jakie czekają. Jeżeli Twoje dziecko ma bujną wyobraźnię i lubi fantazjować te urodziny są dla niego. Czy dla Was również Halloween to jeden z najlepszych dni w roku? A gdyby mógł trwać cały rok? Dla wszystkich amatorów mocnych wrażeń, zarówno małych jak i dużych przygotowaliśmy specjalny Pokój Grozy. Przyjęcie urodzinowe w tym miejscu wymaga sporo odwagi. Na uczestników imprezy czeka klimatycznie przystrojona sala, to będzie niezapomniany widok.

Komnata Grozy - Animacje: Urodzinowe:

- Straszne potwory czyli jak się nie bać.

Zrobimy małą charakteryzację, aby jeszcze bardziej wcielić się w ulubioną postać, a może strasznego potwora? W trakcie urodzin może też zawitać nasz Chubi przyjazny potwór i pobawić się w berka. Na dzieciaki będzie czekała również gra terenowa i poszukiwanie skarbu zaginionych piratów.

– Smoki i inne magiczne zwierzęta.

Kto z rodziców i dzieci nie zna smoka Wawelskiego, ale we Wrocławiu też mamy swojego Smoka Strachota, który ukrywa się w lesie Strachocińskim, ma tak blisko do Chubi Boom, że chętnie wpadnie na imprezę i trochę postraszy i się pobawi z dziećmi. W trakcie zabaw, dzieci będą mogły zrobić maski, a może zrobić latawiec, lub poznać smoki, jednorożce, bazyliszki i inne dziwne stworzenia z bajek i legend.
small_c_popup.png

Jeśli chcesz spędzić niezapomniany dzień wolny z dziećmi lub zorganizować wspaniałe urodziny, zostaw swoje dane kontaktowe, a my zadzwonimy do Ciebie w celu ustalenia szczegółów.